Odkupy ostatních nemovitostí

Nejsme omezeni jen výkupem bytů, domů a pozemků. Přizpůsobili jsme se Vašim požadavkům a vykupujeme tedy i další typy objektů.

Odkup chat a chalup

odkup nemovitostí - chalup

Zajišťujeme výkup nemovitostí, které slouží pro individuální rekreaci. Díky tomu vám můžeme nabídnout rychlé peníze za vaše chaty a chalupy.

Vaši chatu či chalupu jsme ochotni odkoupit i s případnými závazky.

Podle cenových map a dalších faktorů se snažíme určit co nejpřesnější tržní hodnotu Vaší nemovitosti, ze které Vám nabídneme výhodnou výkupní cenu. Tato cena se dále odvíjí od lokality a případných dalších investic, které jsou nutné k dalšímu užívání nemovitosti.

Co pro odkup chalup a chat potřebujeme?

Připravte si zejména fotografie své rekreační nemovitosti, přilehlého pozemku a okolí. Dále potřebujeme znát stáří objektu a případná specifika objektu a okolí nemovitosti.odkup nemovitostí

Po splnění všech podmínek jako je předložení listu o vlastnictví nemovitosti a dalších nezbytných náležitostí Vám stanovíme tržní cenu a stanovíme odkupní cenu za Vaši chatu nebo chalupu.

Potřebujete ještě více informací? Využijte našeho nezávazného kontaktního formuláře.

Odkup komerčních objektů

odkup nemovitostí - komerční objekty

Máte zájem o rychlý prodej komerčních nemovitostí? Nabízíme i odkup nemovitostí, jako jsou skladovací prostory, průmyslové objekty, provozovny, popřípadě obchodní domy.

Odkoupíme je i s případnými závazky.

 

Námi nabídnutá výkupní cena se odvíjí od reálné tržní ceny Vaší nemovitosti a podle dalších nutných nákladů pro další využití nemovitosti. Přihlížíme i dalším faktorům, jako je využití pro konkrétní obory, výrobní a kupní síla, atd.

Odkup hotelů a penzionů

Zajistíme rovněž přímý odkup nemovitostí, jako např. hotelů, penzionů a nemovitostí hotelového typu.

Faktory, které určují naši výslednou nabídku odkupní ceny, jsou: reálná tržní cena Vaší nemovitosti, lokalita nemovitosti a případné další investice do modernizace nebo dalšího využití. Navíc je nutné přihlédnutí k ekonomice a konkurenci v dané lokalitě. Specifické postavení mají samozřejmě i nemovitosti v horských, podhorských a turisticky velmi atraktivních oblastech.

Odkupujeme i památky !!

Vlastníte památkově chráněný objekt a rádi byste jej rychle a přitom výhodně prodali?  Naše finanční společnost nabízí odkup památkově chráněných objektů. Našimi klienty jsou převážně lokální, ale i zahraniční zájemci.

– specifická oblast prodeje

– do výsledné výkupní nabídky se krom reálné tržní ceny objektu promítá i lokalita, stáří a objem financí, nutných k provozu a využívání nemovitosti

Malé památkově chráněné objekty odkupujeme jedině za předpokladu, že nejsou zatíženy dalšími závazky na dobu neurčitou a s případnými břemeny, které by zatěžovaly budoucího vlastníka nemovitosti nebo znemožňovaly případnou rekonstrukci.

U velkých, památkově chráněných objektů, je nutné zcela individuálně přihlédnout ke konkrétním specifikům nemovitosti. Více informací Vám poskytnou po vyplnění nezávazného kontaktního formuláře naši zkušení odborníci.