Časté dotazy

Jak mohu vědět, že Vámi stanovená tržní hodnota je reálná ?

odkup nemovitostíTržní hodnota Vaší nemovitosti je srovnávána moderními metodami podle cenové mapy nemovitostí v dané lokalitě a samozřejmě o výši odkupní ceny rozhodují i další faktory – těmi jsou zejména stáří, vybavenost, lokalita a typ nemovitosti.

Spolupracujeme s nezávislými odborníky v oblasti realit, jejichž prvořadým cílem je nabídnout  Vám co nejvýhodnější nabídku a hlavně reálný, odpovídající odhad ceny Vaší nemovitosti.

Kdy dostanu své peníze za výkup nemovitostí?

Jak již bylo uvedeno v dalších podstránkách, buď část nebo celou částku (záleží na naší společné domluvě) Vám zajistíme do 48 hodin od podpisu všech náležitostí.

Co musím splnit pro rychlý odkup nemovitostí?

Klíčovým faktorem je nezpochybnitelné prokázání Vašeho vlastnictví nemovitosti. Pochopitelně musí být žadatel plnoletý.odkup nemovitostí

Vaše nemovitost by měla být dostatečně atraktivní na to, abychom ji byli schopni dále nabídnout. Více informací k této problematice Vám ale rádi poskytneme po vyplnění našeho nezávazného kontaktního formuláře.v

Jak to všechno probíhá?

  • Za tento dotaz Vám děkujeme. Náš postup je ověřený a probíhá v zásadě tak, že si s námi po vyplnění našeho kontaktního formuláře sjednáte prohlídku nemovitosti, o jejíž výkup máte zájem.
  • Na základě Vaší prohlídky a zhodnocení Vašich požadavků a přání Vám naše společnost v co nejkratší době stanoví, jakou tržní hodnotu má Vaše nemovitost a jakou částku Vám poskytneme při výkupu Vaší nemovitosti.
  • Věříme, se se shodneme, protože námi navržené výkupní ceny jsou maximálně výhodné a zajímavé. Poté dochází k podpisu smluv.
  • Celý prodej a jednání o výkupu nemovitostí je diskrétní záležitostí a naši realitní makléři k tomu samozřejmě přihlížejí. Jde o nezbytnou součást naší etiky.

Provádíte výkup nemovitostí po celé ČR?

Naše společnosti provádí výkup bytů, domů a jiných nemovitostí v rámci celé České republiky. V našem kontaktním formuláři si sami můžete vybrat okres, kde se nachází Vaše nemovitost a podle toho se Vám ozve nejbližší odborník na trhu s nemovitostmi.

Je odhad ceny nemovitosti zpoplatněn?

Náš odhad ceny nemovitosti je zdarma, a to dokonce i v případě, kdy nakonec k výkupu nemovitosti nedojde.

Odkupujete i pozemky?

Ano, zaměřujeme se i na pozemky. Napište nezávazně Vaši žádost o zprostředkování odkupu pozemků do kontaktního formuláře a podle toho se Vám ozve náš nejbližší certifikovaný makléř. Po uskutečnění prohlídky nemovitosti (v tomto případě pozemku) Vám nezávislý odhadce určí tržní hodnotu nemovitosti a nabídne Vám výhodnou cenu za výkup Vašeho pozemku.

Odkupujete zahrady nebo garáže? Kolik za ně nabídnete?

odkup nemovitostíAno, vykupujeme i tento typ nemovitostí.

Námi stanovená cenová nabídka vychází hlavně z tržní ceny, kterou zpracuje náš externí certifikovaný odhadce.

Tržní cena se stanovuje srovnávacími metodami z cenových map a taky na lokalitě, stavu a typu nemovitosti.