Odkup nemovitostí

Jsme velmi silná a stabilní finanční společnost. Našim klientům nabízíme finančně zajímavou službu – odkup nemovitosti

Požaduji přímý odkup nemovitosti

Chystáte se prodat váš dům, byt nebo pozemek? Potřebujete co nejvíce peněz a pokud možno co nejrychleji? Využijte naší nabídky na odkup nemovitosti.

Velkou výhodou je především rychlost naší služby. Dostanete své peníze na ruku a je nám zcela jedno, jak tyto finance využijete.

Nešli jsme cestou jako bankovní ústavy ! ! !

odku nemovitostí… které vyžadují doložení o využití peněz. Tady dostanete své peníze a účel jejich použití je čistě na Vás. Můžete jimi například krýt pohledávky a nebo financovat jinou nemovitost, možnostem se meze nekladou. Nemusí Vás tak děsit ani exekuce nemovitosti, po které většinou následuje veřejná, mimořádně nevýhodná dražba.

Pokud chcete přímý odkup nemovitostí, pak si s Vámi náš certifikovaný makléř sjedná přímo ve Vašem bydlišti schůzku. Na toto setkání byste měli mít připravený list vlastnictví, katastrální mapu, nabývací titul k nemovitosti a případně znalecké posudky a další důležité informace.

V případě, že nemovitosti vlastní více spoluvlastníků, musíte mít souhlas od všech. Stanovíme a zhodnotíme, jaký je stav Vaší nemovitosti a její aktuální tržní cenu. Jsme ochotni vyhovět Vašim požadavkům a dohodneme se na podmínkách odkupu.

Nabízíme Vám až 80 % z tržní ceny Vaší nemovitosti, což je exkluzívní nabídka. Zaujala Vás tato nabídka? Využijte nezávazně našeho kontaktního formuláře.

Náš obchodní manažer na danou problematiku si společně s Vámi.

Chcete peníze co nejrychleji?

Nechcete, nebo nemůžete – li čekat na velmi zdlouhavý (v průměru až šest měsíců) a ve výsledku finančně náročný klasický prodej své nemovitosti, pak jsme tu pro vás s naší nabídkou na odkup nemovitostí.

odkup nemovitostíNavíc hrozí situace, kdy se na samotném počátku snahy prodat Vaši nemovitost nastavíte příliš vysokou cenu a budete muset neúměrně čekat, než zjistíte, že musíte snížit nabídkovou cenu? Zbytečně se tak prodlouží doba prodeje a ve výsledku na prodeji ještě proděláte nemalé peníze.

Víme také, že jsou situace, kdy zkrátka potřebujete peníze hned a nemůžete čekat, až se Vaše nemovitost prodá.  Zajistíme pro Vás vyplacení buď části nebo celé výkupní ceny a to do 48 hodin.

odkup nemovitostíInzertní servery a tiskové materiály jsou sice efektivní, nicméně velmi pomalá cesta k penězům za svou nemovitost. Ne však u naší služby odkup nemovitostí. Nezávazně nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Poté jen čekejte, až se Vám ozvou naši zkušení odborníci a nabídnou Vám rychlý a výhodný výkup nemovitostí.

Zkontrolujeme vlastnická práva a závazky k Vaší nemovitosti a určíme maximálně výhodnou tržní hodnotu nemovitosti. Cena za odkup nemovitostí se zpravidla odvíjí od více okolností, například okolí nemovitosti, stáří a typu nemovitosti. Dalšími faktory jsou vybavení jednak samotné nemovitosti a také nabídka služeb v okolí.

Jak stanovujeme cenu?

Aktuální tržní cena Vaší nemovitosti je položka velmi pohyblivá. Samozřejmě využíváme moderních srovnávacích metod a spolupracujeme s renomovanou realitní kanceláří.

Pečlivě srovnáváme aktuální cenové relace za nemovitosti srovnatelných parametrů a ve stejné lokalitě.

Jsme schopni Vám nabídnout až 80 % z tržní ceny Vaší nemovitosti a navíc Vám zdarma zajistíme kompletní balíček právních služeb. Pokud si tedy nevíte rady s budoucí nebo kupní smlouvou, návrhu na vklad a nebo potřebujete zhotovit znalecký posudek pro finanční úřad nebo další služby, obraťte se na nás.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás nezávazně formou kontaktního formuláře. Poradíme vám.