Odkup pozemků

Odkup pozemků za hotové

Snažíte se prodat svůj pozemek nebo se jej chystáte do budoucna prodat? Pokud potřebujete rychle finance nebo se domníváte, že pozemek již nikdy nevyužijete, nečekejte příliš dlouho a ozvěte se nám. Chystali jste se stavět nové bydlení a váš úmysl nevyšel a vy vlastníte vynikající stavební parcelu určenou původně pro váš dům?

odkup nemovitostí - pozemků

Obraťte se na nás. Jsme stabilní a silná společnost s tradicí a nabízíme vám výkup nemovitostí – pozemků. Nabízíme Vám za Váš pozemek okamžité peníze.

Cena Vašeho pozemku se odvíjí od více faktorů, mezí které patří především lokalita, napojení na inženýrské sítě, zařazení pozemku v územním plánu, atd.

Pokud na peníze opravdu pospícháte, neváhejte se na nás obrátit.

Vyplňte náš kontaktní formulář a naši zkušení obchodníci se Vám v krátké době ozvou s lukrativní nabídkou.

Obchodníkovi budete muset ukázat list vlastnictví, kopii katastrální mapy, územní plán a jeho povolení a další materiály (například zakreslení inženýrských sítí). Popřípadě budete dotázání na případné exekuce, zástavní nebo věcná břemena a další omezení, která jsou důležitá pro výkup pozemku a určují i jeho cenu.

odkup nemovitostíNebojte se tedy obrátit na naše zkušené odborníky za odkup nemovitostí a vyplňte náš kontaktní formulář a započněte spolupráci s námi.

Co s pozemkem bez využití ? ? ?

Vlastníte pozemek, který je opuštěný a určitě jej nehodláte nadále využívat? Nebo vlastníte lukrativní stavební parcely a potřebujete co nejrychleji peníze?

Nevyšel Vám Váš plán postavit si vlastní dům a snažíte se prodat stavební parcelu, na které jste původně měli stavět?

Tyto situace známe, a proto Vám nabízíme finančně zajímavou službu – odkup nemovitostí – pozemků. Můžete svůj pozemek prodat různými metodami, ale pro oslovení největšího počtu zákazníků zpravidla musíte využít nabídky realitních kanceláří nebo jiných inzertních serverů. Nemluvě o časové náročnosti.

My Vám ale nabízíme jinou možnost – odkup pozemků. Tato metoda je určena zejména pro ty zájemce o prodej, kteří potřebují peníze rychle bez čekání a jsou ochotni prodat svůj pozemek za cenu nižší než je tržní.

výkup nemovitostí až za 80 %Potřebujete peníze rychle nemůžete dále čekat? Nabídneme Vám výkupní cenu, která dosahuje až 80 % tržní ceny pozemku. Trží hodnotu Vašeho pozemku určí náš nezávislý certifikovaný odhadce s přihlédnutím k cenovým mapám pro danou lokalitu a dalším faktorům.

Navíc vám poskytneme kompletní právní služby, abyste peníze za Váš výkup pozemku dostali co nejrychleji  bez zbytečného zatěžování formalitami.